Villa Ambar Tulum
| Wi-Fi | Incheckning/Utcheckning Snabbincheckning/-utcheckning | Simbassäng Takpool |
| Fitness/Gym Fitnesscenter | Spa & Hälsocenter Spa-lounge Massage Jacuzzi | Pendeltrafik Transferservice (mot avgift) |
| Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
Villa Ambar Tulum med 2 sovrum, som ligger 4 km från Tulum arkeologisk utgrävningsplats, har bubbelpool. Villan med 3 badrum, som erbjuder guidade snorklingturer, har plats för upp till 5 personer.
När du bor i den här villan befinner du dig inom 10 minuters bilresa från Paradise Beach och inom 15 minuters bilresa från Parque Nacional de Tulum. De närliggande kulturella attraktionerna inkluderar Cenote Cristal, som ligger ungefär 4,1 km bort.
Gästerna kan njuta av utsikten över trädgården. Badrumsfaciliteterna i Villa Ambar Tulum inkluderar också en separat toalett och en dusch. Hårtorkar, badlakan och handdukar ingår för ökad komfort.
Detta boende erbjuder kylskåp, köksredskap och glas för självhushållning, samt matplats.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Säkerhetsfack
- VIP-incheckning/-utcheckning
- Snabbincheckning/-utcheckning
- Portvakt reception
- Husdjur tillåtna
- 24-timmars säkerhet
- Rökdetektorer
- Brandsläckare
Mat och drycker
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Takpool
- Solsängar
- Solterass
- Trädgård
- Spa-centrum
- Spa-lounge
- Jacuzzi
- Massage
- Fitnesscenter
Service
- Transferservice (mot avgift)
- Biluthyrning
- Utflykts-/biljettservice
På rummet
- Luftkonditionering
- Minibar
- Sittgrupp
- Uteplats
- Terrass
- Trädgårdsmöbler
- Matbord
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller Villa Ambar Tulum en trådlös internetanslutning?
Ja, Villa Ambar Tulum erbjuder Wi-Fi. - ❓
Erbjuder Villa Ambar Tulum ett kök?
Villa Ambar Tulum har ett komplett kök med kylskåp, köksredskap och glas. - ❓
Vilken utsikt erbjuds på Villa Ambar Tulum?
Utsikten över trädgården erbjuds till gästerna på Villa Ambar Tulum. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i denna villa?
Gästerna i denna villa kan enkelt nå Paradise Beach och Parque Nacional de Tulum, som ligger 3 km från boendet respektive 4 km bort.